Czy to u nas dozwolone by by było

Dział w którym możesz zadawać pytania - jaką wiatrówkę kupić? jaką lunetę, śrut i inne akcesoria wybrać.

Moderatorzy: Antonio, neofita, Spirit, warchlaq przebiegly

Regulamin działu
Zadając pytanie o to jaką wiatrówkę, lunetę, śrut, itp. kupić podaj: przeznaczenie sprzętu, dystans na jaki zamierzasz strzelać, energię jaką chcesz uzyskać dla kalibru (4,5; 5,5; 6,35), budżet, inne potrzeby, itd.
Stary Hunter
Arsenał: Armata od brata

Re: Czy to u nas dozwolone by by było

Postprzez בימה‎ » 13 wrz 2017, o 19:11

Ale to robi tylko prut i tyla

Świerzak
Arsenał:

Postprzez anubis1960 » 13 wrz 2017, o 19:29

Widzę że Jesteś w temacie Obrazek

Stary Hunter

Postprzez בימה‎ » 13 wrz 2017, o 19:52

Uważaj tam Bo hemoroidy wyjdą że śmiechu :-> ;-). Czyli masz to przerobione na odprzodowa ?? ... Nie, nie jestem w temacie .

Początkujący Hunter
Arsenał: .177 .22 .31 .36 .41 .44 .45 .56 a jak Pan Bóg dopuści to i z kija wypuści.

Postprzez Przemost » 13 wrz 2017, o 19:58

בימה‎ napisał(a):hehehe kiedyś szadi tak co wieczór pisał " idę przed dom postrzelać z cp" i tak kilka razy ... w końcu go pytam czy sąsiedzi się nie wkurwiają jak wali z CP o 12 w nocy przed domem :-D a on nie bo to nie głośno jest...myślę sobie pewnie ma ma tłumik... ale jak kurwa tam nie ma gwintu ? więc pytam czy dorabiał gwint jakoś czy jak on to zrobił :-D :mrgreen: :mrgreen: a okazało się że szadi strzelał z cepka hehehehehe :mrgreen: . co do strzelania z CP przed domem to raczej tylko w sylwestra hehe ...

Ja tam walę w piwnicy z krótkich, tylko trzeba okna otworzyć i tor max 12m :-/

Miałem kiedyś Keseru, jeden bęben przerobiłem na longi i jeszcze był w limicie, szpara pomiędzy bębnem a lufą jest za duża, ale huk już był konkretny można jeszcze do komory podsypać prochu ale przy tych znalowych zabawkach jest to ciut ryzykowne ;-)

Stary Hunter

Postprzez בימה‎ » 13 wrz 2017, o 20:03

W końcu to znal... :-) duże szanse że rozerwie hehhe

Świerzak
Arsenał:

Postprzez anubis1960 » 13 wrz 2017, o 20:34

Pierdolisz głupoty! Obrazek

Stary Hunter

Postprzez בימה‎ » 13 wrz 2017, o 20:44

anubis1960 napisał(a):Pierdolisz głupoty! Obrazek
tak tak kurwa oczywiście :-) wsadź longa nasyp prochu i strzelaj albo hcuj z longiem... wsadż szorta i zasyp prochem jak CP . ciekawe dlaczego bębnów do CP nie robią z tego gówna ? skoro tak wytrzymałe ! a o ile by to cenę zmniejszyło :-) wybacz gościu ale ja miałem keseru wiem z czego to gówno jest zrobione a prawda taka że koło stali to nie leżało . bezpieczeństwo przede wszystkim ;-) dla mnie to raczej koniec tematu . masz się czym pochwalić pokazać chcesz jakieś osiągi coś co zrobiłeś i działa to pokaż pan i tyle .

Świerzak
Arsenał:

Postprzez anubis1960 » 13 wrz 2017, o 21:08

Pierdolisz głupoty Obrazek jakie keseru Obrazek nie jesteś w temacie to podwiń kite i spadaj na drzewo Obrazek dla Ciebie koniec tematu i bardzo dobrze Obrazek Nabijaj sobie posty ale nie w tym temacie Obrazek

Stary Hunter

Postprzez בימה‎ » 13 wrz 2017, o 21:27

tak tak nabijaj posty.. kolejny kurwa mądry :-) w chuj mi zależy na ilości postów naprawdę już kiedyś jednemu udowodniłem że pierdole ilość postów to zamkną ryja hehe ale za krótko tu jesteś żeby wiedzieć o co chodzi ;-) :-) :-D . pisane było o keseru w temacie jest o keseru wiec mowie o keseru nie mowie że to co wstawiłeś na fotkach to keseru ... tak wiec czytaj ze zrozumieniem bo nawiązałem do linku przemosta a co do kity to wiesz... co najwyżej sam możesz podwinąć i iść do swojej Kraina podziemnej pomarańczy. AMEN mam nadzieje że coś ci się rozjaśniło panie mundry .

Stary Hunter
Arsenał: puncher w limicie
dominator do zbycia

Postprzez no_taki » 13 wrz 2017, o 21:36

Czyżby kolejny z kolegow, co jest przekonany że zlamal system i wszystko czego uzywa jest całkowicie legalne ?
Wiec informuje, ze jest legalne tylko w imaginacji to tworzącego i pierwszy lepszy prokurator przed Sądem wygra sprawę z palcem w dupie.
A co wynika w wygranej prokuratora , pozostawiam do przemyślenia .

P.S Nawiasem mwiąc wyrok będzie identyczny jak za posiadanie prawdziwej klamki, tylko że toto z klamką ma niewiele wspolnego
Człowiek mądrzeje z wiekiem.
Zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Świerzak
Arsenał:

Postprzez anubis1960 » 13 wrz 2017, o 21:51

Rozjaśniła mnie Twoja niewiedza Obrazek a ryja mogę Tobie zamknąć osobiście! Obrazek

בימה‎ napisał(a):tak tak nabijaj posty.. kolejny kurwa mądry :-) w chuj mi zależy na ilości postów naprawdę już kiedyś jednemu udowodniłem że pierdole ilość postów to zamkną ryja hehe ale za krótko tu jesteś żeby wiedzieć o co chodzi ;-) :-) :-D . pisane było o keseru w temacie jest o keseru wiec mowie o keseru nie mowie że to co wstawiłeś na fotkach to keseru ... tak wiec czytaj ze zrozumieniem bo nawiązałem do linku przemosta a co do kity to wiesz... co najwyżej sam możesz podwinąć i iść do swojej Kraina podziemnej pomarańczy. AMEN mam nadzieje że coś ci się rozjaśniło panie mundry .
Rozjaśniła mnie Twoja niewiedza Obrazek a ryja mogę tobie zamknąć osobiście!

Hunter
Arsenał:

Postprzez mr. White » 13 wrz 2017, o 21:52

Fasana napisał(a):Nie chce robić papierów fascynuje mnie broń palna ale brak możliwości paradowania dowolnego ostrożnego strzelania przechowywania w jakiejś głupawej szafie pancernej atestowanej oczywiście po dogłębnym przemyśleniu odrzucam.Dlatego właśnie wybrałem strzelectwo wiatrowe nie podlegające inwigilacji przez kogokolwiek,bez pozwoleń badań a przede wszystkim informowania wszystkich zainteresowanych co i gdzie posiadam

Fasana a że tak zapytam masz telefon komórkowy? Jak idziesz do salonu załatwiać formalności u swojego operatora to dajesz dowód osobisty? I czy wtedy ten operator nie jest w posiadaniu Twoich pełnych danych personalnych? A pomyśl że to tylko głupi telefon który nikogo nie zabije. To czego mój drogi spodziewałeś się przy zezwoleniu na ostrą broń palną? Uwierz mi to naprawdę nie boli. Nawet dzielnicowy jak przyjdzie do Twojego domu na wywiad to Cię nie zgwałci. No chyba że trafisz na zboka.

Stary Hunter

Postprzez בימה‎ » 13 wrz 2017, o 21:58

anubis1960 napisał(a):a ryja mogę tobie zamknąć osobiście!
o ja jebie widzę kolejny kurwa maczo z mózgiem 12 latka co to by się BIŁ jakiś niedowartościowany kurwa jesteś czy co ?! hehehehehe ... idź pan w chuj niby dorosły człowiek sądząc po dacie w nicku :mrgreen: :lol: :lol: :lol: chcesz mi zamknąć to zamknij a jak na razie to wiesz... :mrgreen: . dowiedzenia i na przyszłość ze tak cie zacytuje " nie pierdol głupot " edit: AMEN

Świerzak
Arsenał:

Postprzez anubis1960 » 13 wrz 2017, o 22:04

Chętnie się z Toba spotkam Panie odważny Będziesz Miał Obitą Mordę!

Stary Hunter

Postprzez בימה‎ » 13 wrz 2017, o 22:12

Dorośnij chłopie bo to nawet zabawne nie jest 57lat i dymu szukasz co ty masz Panie w tej głowie...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co kupić? - wiatrówki, lunety, śrut